receptų tinklalapis

Laikas bendruomenei

Labas!

Ir sveiki atvykę į mūsų naują projektą skirtą bendruomenei. Šaukštas.LT žino, kad ir jūs esate neabejingi geram, skaniam, paprastam, o kartais ir įspūdingų skonių maistui. Tai dar labai jaunas projektas, kuriam reiks daug meilės ir mūsų visų rūpesčio, bet mes tikime, kad žingsnis po žingsnio galime to pasiekti drauge.

Tinklalapio tikslas suburti žmones patogiai kurti ir dalintis maisto istorijomis ir patirtimi. Kartais duoti patarimą. Čia atrasite MANO ŠAUKŠTAS erdvę, kurioje užsiregistravę, galėsite talpinti savo receptus, išsisaugoti jums patikusius. Taip pat kiekvienas receptas galės būti įvertintas, galėsite palikti komentarą, pasidalinti patirtimi ir paskatinti recepto autorių kurti daugiau ir dalintis. O jeigu dar kol kas norite tik pabandyti pasidalinti pirmais receptais, tai galite padaryti ir kaip SVEČIAS. Jums tereikia užeiti į „PRIDĖTI RECEPTĄ“.

Kol kas kiekvienas jūsų receptas turės būti patvirtintas Šaukštas.LT, kad išvengtume nereikalingų nesusipratimų. O jeigu turite idėjų, kuriomis norite pasidalinti drąsiai rašykite labas@saukstas.lt.

O be receptų ruošiame ir gražių žmonių bei lietuviško maisto kūrėjų istorijas, kuriomis norėsime dalintis ir supažindinti su jomis jus. Mes labai tikime lietuvišku produktu, todėl norime, kad mūsų bendruomenei būtų lengva visą informaciją rasti vienoje vietoje.

 

Ar pabandysite su mumis sukurti kažką gražaus ir naudingo visiems? 🙂

 

Ačiū jums, kad esate!

 

Šaukštas.LT komanda4 thoughts on “Laikas bendruomenei”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.